Stwórz w swoim domu prawdziwą strefę relaksu dla siebie i bliskich!

Data dodania: 02.03.2018


Czy tak jak inni masz już serdecznie dosyć zimy? Niestety nie zapowiada się na to, aby miała się ona prędko skończyć, dlatego warto jest odpowiednio przygotować się do długich i chłodnych wieczorów. Najlepszym pomysłem będzie duża ilość poduszek, ciepła kołdra, delikatne światło świeczek oraz dobry film w nowym telewizorze. To wszystko razem połączone może sprawić, że twój dom zyska przytulnego charakteru, a ty będziesz uwielbiał wracać do niego każdego dnia. Mamy przepis na twoją własną strefę komfortu!

Deweloper Szczecin

Wiele osób jest zdania, że to właśnie kuchnia stanowi centralne pomieszczenie domu – jednak tam nie podejmujemy gości, no może ewentualnie znajomych na szybką kawę. Zdecydowanie to salon pełni funkcję miejsca reprezentatywnego, w którym spędzamy czas z rodziną, najbliższymi oraz oddajemy się relaksowi. To zaraz obok sypialni drugie najważniejsze pomieszczenie, w którym odpoczywamy. Z tego względu projekt domu powinien mieć na względzie elementy, związane z komfortem korzystania z salonu. Warto, aby było to pomieszczenie przestrzenne – projektowanie domu z dużą przestrzenią użytkową jest ostatnio również bardzo popularne. Architekt powinien od razu pomyśleć, gdzie umiejscowić miękką sofę, a także niebanalne dekoracje i koniecznie dużo roślin! Kolorystyka powinna być bardzo stonowana – raczej wpadająca w brązy i szarości, niż w jaskrawe barwy. To wszystko sprawia, że salon może stać się ulubionym miejscem do spędzania czasu dla ciebie i twojej rodziny. Projekt domu, który od razu będzie miał na uwadze aranżacje strefy relaksu to zawsze dobry pomysł. Jak już wspomnieliśmy, kolory mają duży wpływ na nasze samopoczucie i to, jak odbieramy otaczającą nas przestrzeń. Monochromatyczne wnętrza o jednej barwie ukoją nasze zmysły i pozwolą się naprawdę odprężyć. Część kolorów pobudzi nas do działania – stosowane są one w pomieszczeniach takich jak siłownie i sale gimnastyczne. Postaw jednak na te pierwsze – nie dość że dobrze wyglądają, mogą korzystnie na nas wpływać każdego dnia.

G2 TEAM

Bardzo uniwersalnym i modnym ostatnio wyborem może być odcień bieli – to ponadczasowe rozwiązanie, które nigdy się nie nudzi, a dodatkowo wywołuje spokój. Równie atrakcyjne będę różnego rodzaju barwy ziemi, które mogą korzystnie wpływać na nasz humor, ponieważ są pozytywnymi odcieniami. Szarość z kolei to barwa, która pozostaje neutralna – nie budzi ani złych ani pozytywnych emocji. Sofa z pewnością będzie jednym z centralnych przedmiotów w twoim salonie – jeżeli planujesz zakup dużego narożnika, już projekt domu może określić jego planowane położenie. Jedno jest pewne – musi się na nim zmieścić cała rodzina bez wyjątku!

Winter Polska

Firma budowlana Szczecin

http://who-calls-you.co.uk/